Оформить

Про нас

У дитячому інтернет-магазині «Капітошка» Ви знайдете всі необхідні товари для догляду за малюком.  Спілкуючись з молодими батьками протягом багатьох років, ми постійно вивчаємо їхню думку про дитяче харчування та інших дитячих товарах, для того, що б наш асортимент складався тільки з якісних товарів від кращих виробників.

Дитяче харчування на пряму впливає на здоров'я і правильний розвиток Вашого малюка.

У нас завжди великий вибір дитячих каш, фруктових і овочевих пюре, соків і нектарів, м'ясних і рибних пюре та інших продуктів для дітей.

Ми напряму співпрацюємо з такими виробниками дитячого харчування як: Hipp, Bebivita, Friso, Агуша, Humana, Similac, Беллакт які є лідерами у виробництві дитячого харчування.  Це дає нам можливість надати найвигідніші ціни і постійно проводити акції.

Ми дотримуємося всіх норм і умови зберігання та здійснюємо ретельний контроль термінів придатності дитячого харчування та інших товарів.

Ми постійно розширюємо асортимент інших дитячих товарів, найбільш затребуваними з яких є підгузники.  У нас величезна кількість підгузників і підгузників-трусиків різного виду і призначення тільки від найкращих виробників таких як: Huggies, Pampers, Libero, Happy, Dolрhin.  Підгузки на сторінці категорії зручно розсортовані по торговим маркам виробників і за вагою дитини.  Один клік і перед Вами підгузники улюбленої марки, розраховані на вагу Вашої дитини.

 
Косметика для дітей та їхніх мам

Важливу частину в нашому інтернет магазині займають косметичні товари для малюків та їхніх мам.  До Вашої уваги засоби гігієни: дитячі вологі серветки, шампуні і гелі для купання, фітованни, дитячий крем, сумки-кенгуру, слінги та багато іншого, що допоможе забезпечити Ваш комфорт і затишок для дитини.

 
Наші переваги це:

     Просте і зручне меню
     Величезний вибір дитячих товарів і харчування
     Найнижчі ціни в інтернеті
     Прямі поставки від виробника
     Швидка обробка замовлень
     Індивідуальний підхід до кожного клієнта
     Доставка по всій Україні
     Безкоштовна кваліфікована консультація Клієнтів

P. S. Ми і відвідувачі Нашого інтернет-магазина будуть дуже Вам вдячні якщо Ви залишите відгук про якість товару, що б молоді батьки могли простіше орієнтуватися в безлічі дитячих товарів.  Для цього потрібно зареєструватися.